Spustili jsme e-shop!

Jsme studentské rádio, rádio, které založili studenti, aby si mohli plnit své sny a nejen ty své, ale i sny ostatních studentů. Jsme rádio pro dobrou věc…

Dáváme prostor studentům dělat to, co je baví, ať už moderování, psaní článků nebo grafická úprava webu. V našem rádiu se snažíme informovat všechny studenty, ale nejen ty, co je studentský život. Naším cílem je hlavně bavit lidi, informovat je o novinkách ze světa a z domova. Snažíme se každým dnem zlepšovat a proto nás napadlo, že spustíme náš vlastní e-shop pro podporu rádia!

Po dlouhých týdnech, které byly plné vymýšlení produktů a potisků jsme 24. května 2021 spustili náš DAT SHOP. Na e-shopu najdete mikiny, trika, jak dámské tak pánské a také plátěné tašky. Naleznete tam i příspěvek jen tak pro radost, kde za to sice nic nedostanete, ale odnesete si dobrý pocit, že jste podpořili studenty, kteří si jdou za svými cíli a sny. Podpoříte tím nejen nás, ale i posluchače.

Díky vašim příspěvkům se můžeme posouvat dále nejen v hudbě, ale také v moderování a ve všech činnostech, co rádio přináší. Věříme, že náš projekt má smysl a že se najdou lidé, kteří nás rádi podpoří. Nezapomeňte, že podpoříte nejen mladé lidi, ale také muziku pro dobrou věc.

Děkujeme za vaši podporu!